آموزش| طراحی وب سایت| پروژه محور | اهواز|

0916-346-5648info@AmozeshIT.ir

دوره طراحی سایت DNN

آموزش طراحی سایت |پروژه محور |اهواز

یادگیری این دوره= توانایی طراحی وب سایت=کسب درآمد

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟ این دوره آموزشی برای تمام سنین ،تمام رشته های تحصیلی مناسب است. روش تدریس ما در این دوره به صورت ساده،روان و قابل فهم برای تمامی دانشجویان عزیز می باشد. خوشبختانه سیستم مدیریت محتوای DNN با قدرت بسیار بالا،محیط مدیریتی کاربرپسند و ایجاد امنیت مناسب ، می تواند آرزوی شما در طراحی وب سایت را برآورده کند. ما تضمین می دهیم در پایان این دوره شما به یک طراح وب سایت تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید.این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.این دوره به صورت 100 درصد پروژه محور می باشد و از جلسه اول تا جلسه آخر ،یک وب سایت را ایجاد و طراحی کرده و در پایان در بستر اینترنت انتشار می دهیم.

برای طراحی یک وب سایت دو راه وجود دارد:

روش اول: شما به صورت کامل زبان های برنامه نویسی را که در ادامه توضیح می دهیم مسلط باشید. یک برنامه نویس وب باید حداقل زبان های HTML و CSS و JS برای طراحی ظاهری سایت و همچنین در طرف سرور باید زبان برنامه نویسی C# با تکنولوژی ASP.Net  یا زبان PHP را مسلط باشد.این زبان ها هرکدام پیچیدگی خاص خودش را دارد که یادگیری آن ها مستلزم صرف زمان و کسب تجربه زیاد می باشد.

یک روش بسیار ساده تر نیز وجود دارد که در زمان بسیار کوتاه، با قدرت بسیار بالا و امنیت مناسب میتوانید یک وب سایت را ایجاد کنید. این روش را در ادامه توضیح می دهیم.

روش دوم: استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا : CMS  یا سیستم مدیریت محتوا مانند DNN  یک هسته بسیار قوی ، قابل اعتماد متن باز و با محیط مدیریت کاربرپسند می باشد. این سیستم همانند یک نرم افزار از قبل نوشته شده بوده، که به به صورت معماری لایه ای مهندسی شده طراحی شده است. برای ساخت وب سایت هایی که با CMS ساخته می شود دیگر نیاز به صرف زمان بسیار زیاد برای طراحی و پیاده سازی وب سایت ندارید. همچنین دیگر نیاز به صرف زمان زیاد برای یادگیری دانش  زبان های برنامه نویسی را نیز ندارید. از نظر امنیت هم خیالتان راحت است چرا که این سیستم از قبل تست شده و سپس منتشر می شود .ماژولار بودن این سیستم نیز یکی از نقاط قوت DNN  می باشد. ماژولار بودن یعنی پیمانه ای بودن همانند یک ساختمان که ابتدا اسکلت آن ساخته می شود و رفته رفته می توان بر اساس نیاز آن ساختمان را بروز تر کرد . استفاده از سیستم مدیرت محتوای DNN  نیز به همین صورت است. شما ابتدا هسته DNN را نصب می کنید. سپس با استفاده از ماژول هایی که برای این هسته وجود دارد بر اساس نیاز سایت خود را کامل می کنید. مثلا ابتدا یک ماژول برای اخبار و مقالات ایجاد می کنید. در صورت نیاز به نمایش گالری تصاویر یا گالری فیلم یک ماژول اخبار نصب می کنید. برای

سرفصل دوره DNN:
1-    تعریف سیستم مدیرت محتوا (
(CMS

2-    بررسی معماری DNN

3-    آموزش نصب IIS در ویندوز و نحوه مدیریت و پیکربندی آن

4-    نصب دی ان ان به صورت محلی (Local) ، ایجاد پایگاه داده توسط MS SQLSERVER و اتصال آن به دی ان ان


5-    رعایت نکات امنیتی در
SQL Server

7- آشنایی با پنل مدیریت DNN


6-   آشنایی با ماژول و  نصب آن در
DNN


7-    نصب پوسته در
DNN


8-    آموزش سفارشی کردن پوسته در
DNN

9-  معرفی چند ماژول رایگان و استفاده از آن در وب سایت

10- ایجاد سطوح امنیتی در دیتابیس و پنل وب سایت

9-  آموزش SEO در DNN  جهت معرفی وب سایت به موتور جوستجو

10- آموزش کار با کنترل پنل پلسک

11- آموزش انتشار وب سایت طراحی شده در طول دوره در فضای اینترنت

پس از پایان این دوره دانشجو توانایی طراحی وب سایت خبری،آموزشی،فروشگاهی،پزشکی ،و ایجاد پورتال های سازمانی را خواهد داشت

مدرس این دوره مهدی باخدازاده کارشناس ارشد نرم افزار با 10سال سابقه طراحی وب می باشد.

  رزومه مدرس

هزینه این دوره فقط و فقط 1150000هزار تومان می باشد.

یادگیری این دوره= توانایی طراحی وب سایت=کسب درآمد

برای ثبت نام در دوره طراحی وب اینجا کلیک کنید

 

 

دی ان ان