آموزش| طراحی وب سایت| پروژه محور | اهواز|

0916-346-5648info@AmozeshIT.ir

دوره طراحی سایت DNN

آموزش طراحی سایت |پروژه محور |اهواز

با عرض سلام و تبریک سال نو به دانشجوهای عزیز،انشالله سال جدید  شاهد از بین رفتن ویروس کرونا و سلامتی همه عزیزان باشیم که مهمترین چیز در زندگی نعمت سلامتی و تندرستی است.

تصمیم گرفتم به دلیل اینکه نمیشه کلاس حضوری برگزار کرد ، به صورت آنلاین در خدمت شما دانشجویان عزیز باشم.

با شما خواهیم بود با دوره جذاب آموزش طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای DNN.

دوره به صورت گروه تلگرامی برگزار میشه به این صورت که هفته ای 2 قسمت رکورد میشه و فیلم دوره در اختیار شما قرار میگیره.

کل دوره به صورت پروژه محور است و شما صفر تا صد ایجاد یک وب سایت رو در 5 تا 8 جلسه یاد خواهید گرفت.

هر جلسه بر اساس فیلمی که در اختیار دارید شروع به کار می کنید.پروژه رو با ما پیش میرید. پروژه در حد یک وب سایت تجاری خواهد بود یعنی وب سایتی که داره به یک مشتری خدمات میده.

تاکید می کنم وب سایتی که در طول دوره طراحی می کنیم فقط آموزشی نیست و در صورت نیاز میتونه به فعالیت خودش در اینترنت ادامه بده و کار یک وب سایت واقعی رو انجام بده.

قبل از ادامه کار هزینه این دوره رو شرح بدم:

هزینه خالص این دوره یک میلیون و صدوپنجاه هزار تومان است.

شما با این هزینه اصول طراحی و راهبری با سیستم مدیرت محتوای DNN  رو یاد خواهید گرفت.

اما به دلیل اینکه احتمالا نیاز به چند پکیج جانبی است هزینه کار ممکنه بیشتر بشه. این پکیج رو خودتون میتونید تهیه کنید و یا از ما مشورت بگیرید که بهتره از کجا تهیه کنید.

شما حد اقل نیاز به خرید قالب خوهید داشت( قالبی که من در طول دوره باهاش کار می کنم یک قالب تجاری است و قابل فروش نیست به دلیل اینکه شرکت ارائه دهنده این قالب من و یا هر خریدار این قالب رو تعهد میگیره که قالب رو در اختیار هیچ کس قرار ندهیم و البته در هر چند پروژه که نیاز داریم میتونیم بدون محدودیت از این قالب استفاده کنیم) پس شما یک قالب چند منظوره می خرید ولی میتونید در چندین پروژه با شکل های مختلف از قالب استفاده کنید.من خودم معمولا وقتی یک قالب می خرم از اون قالب در چندین پروژه استفاده می کنم.

هزینه قالب که با مشورت با من خودتون میخرید و دانلود می کنید حدود 200 هزارتومن است که بازم تاکید می کنم این قالب رو از من خریداری نمی کنید و از شرکت هایی که ارائه دهنده قالب های مختص به سیستم مدیریت محتوای DNN  است خریداری خواهید کرد.

نیاز به یک سری ماژول هایی دارید مانند  ماژول قرار گیری مطلب.

نکته: ماژول های رایگان برای سیستم مدیریت محتوای DNN  پیدا خواهید کرد ولی در طول دوره ما از دو تا سه ماژول غیر رایگان استفاده می کنیم که باید خودتون اون رو خریداری کنید و در طول دوره ازش استفاده کنید .

در نظر بگیرید با خرید یک ماژول در هر چند تا پروژه که دوست دارید میتونید از این ماژل ها استفاده کنید ولی در صورتی که ماژول رو در اختیار کسی قرار بدهید و شرکت ارائه دهنده این ماژول ها متوجه این اتفاق بیفته دسترسی خرید های بعدی و پشتیبانی اون شرکت به شما برای همیشه لغو میشه پس پیشنهاد می کنم به هیچ وجه ماژولی رو که میخرید به کسی برای استفاده ندهید و خودتون فقط ازش استفاده کنید.

در این دوره ما به ماژول های زیر نیاز داریم:

ماژول EasyDNNnews : این ماژول برای ورود اخبار و مقالات مناسب است و من خودم به شخصه در بسیاری از پروژه هام از این ماژول استفاده کرده ام و محیط بسیار زیبا رو در اختیار شما قرار خواهد داد. هزینه این ماژول از شرکت ارائه دهنده حدود 250 هزارتومان است. که از شرکت ارائه دهنده خودتون تهیه خواهید کرد.

ماژول EasyDNNRotator: من خودم از این ماژول زیاد استفاده کردم و مطالب رو در حالت اسلاید های زیبا میتونه نمایش بده.

هزینه این ماژول 200 هزارتومن است.که خودتان از شرکت ارائه دهنده ماژول تهیه خواهید کرد.

 

  ماژولEasyDNNGallery : این ماژول برای نمایش  گالری تصاویربه صورت ها مختلف استفاده میشه . اگر فکر می کنید نیاز به گالری تصاویر ندارید میتونید فعلا این ماژول رو خریداری نکنید و در صورتی که در آینده پروژه طراحی سایتی که نیاز به گالری تصاویر داشت رو گرفتید این ماژول رو تهیه و طبق آموزش دوره استفاده کنید.هزینه این ماژول 200 هزاتومن است.

دیگه نیاز به ماژول خاصی حدا اقل برای این دوره ندارید  ولی در صورتی که پروژه خاصی رو بعدا بخواید شروع کنید بر اساس کارتون ماژول مربوطه رو می توانید خریداری کنید . برای مثال اگر میخواید فروشگاه اینترنتی راه بندازید خوب باید ماژول فروشگاه ساز بخرید. اگر نیاز است درگاه خرید اینترنتی راه بندازید باید ماژول درگاه رو بخرید. اگر نیاز به ارسال SMS  در پروژتون دارید باید ماژول SMS  رو بخرید . اگر ماژول پرسش پاسخ یا همون انجمن ساز رو نیاز دارید باید ماژول مربوطه رو خریداری کنید.

پس خوبی سیستم مدریت محتوای DNN  این است شما در صورت نیازماژول خاصی که مد نظرتون است رو خریداری می کنید و بدون اینکه خودتون برنامه نویسی کرده باشید اون ماژول براتون کار رو به بهترین شکل انجام میده.

مورد بعدی که نیاز به خریداری خواهد داشت هاست می باشد:

هاست محلی است که وب سایت شما در اون قرارمیگیره. و وقتی وب سایت شما در اینترنت با یک آدرسی مثل www.AmozeshIT.ir  صدا زده میشه میره از این هاست سایت رو بالا میاره و بازدید کننده سایت شما میتونه از طریق نام دامنه سایت اطلاعات موجود در هاست رو ببینه. خرید هاست ویندوزی سالانه بین 300 تا 500 هزارتومان است. 

مورد بعدی خرید یک دامنه است. دامنه یعنی اسم سایت شما مثلا AmozehsIT.ir  نام دامنه سایت ما است . خوشبختانه ارزون ترین بخش این دوره همین خرید دامنه است . سایت ایرنیک با آدرس https://www.nic.ir   ارائه دهنده دامنه ir  در ایران است و میتونید ازش دامنه خودتون رو خریداری کنید.اگه من جای شما بودم و در این دوره آموزشی شرکت می کردم سعی می کردم برای شروع یک دامنه به اسم خودم ثبت کنم و آموزشی که درطول  دوره یاد خواهم گرفت رو در همین وب سایت پیاده کنم تا حد اقل در پایان این دوره یک وب سایت برای خودم طراحی کرده باشم که دامنه اون هم بنام خودم خواهد بود برای مثال:

www.MehdiBakhodazadeh.ir

پس مجموع هزینه های شما برای این دوره به صورت خلاصه:

1150000 هزینه آموزش دوره

3 آیتم زیر رو خودتون جداگانه خریداری خواهید کرد:

200 هزارتومان هزینه خرید قالب

450 هزارتومان هزینه خرید ماژول

300 هزارتومان هزینه خرید هاست

 

حتما این سوال در ذهنتون شکل گرفته این چه کاریه این همه هزینه کنیم ماژول و هاست بخریم؟؟؟!!!

پاسخ: شما دارید یک پروژه تجاری و نه آموزشی رو ایجاد می کنید. پس این هزینه رو می کنید و در آینده نزدیک با گرفتن اولین پروژه خودتون پول کل دوره بعلاوه خرید ماژول هاتون رو بدست خواهید آورد. و یا حد اقل اینه که برای به اسم خودتان یک وب سایت طراحی کرده اید.

توضیح تکمیلی دوره طراحی سایت در اهواز

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟ این دوره آموزشی برای تمام سنین ،تمام رشته های تحصیلی مناسب است. روش تدریس ما در این دوره به صورت ساده،روان و قابل فهم برای تمامی دانشجویان عزیز می باشد. خوشبختانه سیستم مدیریت محتوای

DNN

با قدرت بسیار بالا،محیط مدیریتی کاربرپسند و ایجاد امنیت مناسب ، می تواند آرزوی شما در طراحی وب سایت را برآورده کند. ما تضمین می دهیم در پایان این دوره شما به یک طراح وب سایت تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید.این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.این دوره به صورت 100 درصد پروژه محور می باشد و از جلسه اول تا جلسه آخر ،یک وب سایت را ایجاد و طراحی کرده و در پایان در بستر اینترنت انتشار می دهیم.

برای طراحی یک وب سایت دو راه وجود دارد:

روش اول: شما به صورت کامل زبان های برنامه نویسی را که در ادامه توضیح می دهیم مسلط باشید. یک برنامه نویس وب باید حداقل زبان های HTML و CSS و JS برای طراحی ظاهری سایت و همچنین در طرف سرور باید زبان برنامه نویسی C# با تکنولوژی ASP.Net  یا زبان PHP را مسلط باشد.این زبان ها هرکدام پیچیدگی خاص خودش را دارد که یادگیری آن ها مستلزم صرف زمان و کسب تجربه زیاد می باشد.

یک روش بسیار ساده تر نیز وجود دارد که در زمان بسیار کوتاه، با قدرت بسیار بالا و امنیت مناسب میتوانید یک وب سایت را ایجاد کنید. این روش را در ادامه توضیح می دهیم.

روش دوم: استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا : CMS  یا سیستم مدیریت محتوا مانند DNN  یک هسته بسیار قوی ، قابل اعتماد متن باز و با محیط مدیریت کاربرپسند می باشد. این سیستم همانند یک نرم افزار از قبل نوشته شده بوده، که به به صورت معماری لایه ای مهندسی شده طراحی شده است. برای ساخت وب سایت هایی که با CMS ساخته می شود دیگر نیاز به صرف زمان بسیار زیاد برای طراحی و پیاده سازی وب سایت ندارید. همچنین دیگر نیاز به صرف زمان زیاد برای یادگیری دانش  زبان های برنامه نویسی را نیز ندارید. از نظر امنیت هم خیالتان راحت است چرا که این سیستم از قبل تست شده و سپس منتشر می شود .ماژولار بودن این سیستم نیز یکی از نقاط قوت DNN  می باشد. ماژولار بودن یعنی پیمانه ای بودن همانند یک ساختمان که ابتدا اسکلت آن ساخته می شود و رفته رفته می توان بر اساس نیاز آن ساختمان را بروز تر کرد . استفاده از سیستم مدیرت محتوای DNN  نیز به همین صورت است. شما ابتدا هسته DNN را نصب می کنید. سپس با استفاده از ماژول هایی که برای این هسته وجود دارد بر اساس نیاز سایت خود را کامل می کنید. مثلا ابتدا یک ماژول برای اخبار و مقالات ایجاد می کنید. در صورت نیاز به نمایش گالری تصاویر یا گالری فیلم یک ماژول اخبار نصب می کنید. برای

سرفصل دوره DNN:
1-    تعریف سیستم مدیرت محتوا (
(CMS

2-    بررسی معماری DNN

3-    آموزش نصب IIS در ویندوز و نحوه مدیریت و پیکربندی آن

4-    نصب دی ان ان به صورت محلی (Local) ، ایجاد پایگاه داده توسط MS SQLSERVER و اتصال آن به دی ان ان


5-    رعایت نکات امنیتی در
SQL Server

7- آشنایی با پنل مدیریت DNN


6-   آشنایی با ماژول و  نصب آن در
DNN


7-    نصب پوسته در
DNN


8-    آموزش سفارشی کردن پوسته در
DNN

9-  معرفی چند ماژول رایگان و استفاده از آن در وب سایت

10- ایجاد سطوح امنیتی در دیتابیس و پنل وب سایت

9-  آموزش SEO در DNN  جهت معرفی وب سایت به موتور جوستجو

10- آموزش کار با کنترل پنل پلسک

11- آموزش انتشار وب سایت طراحی شده در طول دوره در فضای اینترنت

پس از پایان این دوره دانشجو توانایی طراحی وب سایت خبری،آموزشی،فروشگاهی،پزشکی ،و ایجاد پورتال های سازمانی را خواهد داشت

مدرس این دوره مهدی باخدازاده کارشناس ارشد نرم افزار با 10سال سابقه طراحی وب می باشد.

  رزومه مدرس

هزینه این دوره فقط و فقط 1150000هزار تومان می باشد.

یادگیری این دوره= توانایی طراحی وب سایت=کسب درآمد

برای ثبت نام در دوره طراحی وب اینجا کلیک کنید

 

 

دی ان ان